Strona główna » Bramy garażowe

Bramy garażowe

BRAMY GARAŻOWE - KOŚCIERZYNA KARTUZY BYTÓW POMORSKIE GDAŃSK GDYNIA SOPOT
 

Dom dobrą bramę garażową powinien mieć.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów w zakresie realizacji jak najszerszego spektrum zamówienia produktów umożliwiających remont bądź wykończenie domów przedstawiamy Państwu sprzedawane przez PANELOWO bramy garażowe. Realizujemy pomiary, sprzedaż i montaże bram garażowych w Kościerzynie, Kartuzach i Bytowie oraz okolicach, począwszy od Miastka aż po Starogard i Chojnice, oraz Gdańsk Sopot i Gdynię. Posiadamy doświadczone ekipy zapewniające bezpieczeństwo poprawnego montażu i bezproblemowe, wieloletnie użytkowanie.
alt
W zależności od oczekiwań Klienta proponujemy:
1. Bramy garażowe NICE (produkty klasy premium)
2. Bramy garażowe KMT (produkty klasy średniej)
3. Bramy garażowe BIGTOR (produkty klasy ekonomicznej)

W każdej z klas możemy dobrać bramę w zależności od wymagań Klienta: kolor, dopasowane do budynku wymiary, wzór i model, rodzaj napędu (ręczny, automatyczny) oraz dodatkowe wymagane akcesoria (uchwyty, dodatkowe piloty, lampy ostrzegawcze, fotokomórki, otwieranie kluczem, itp.).

W zależności od wyboru Klienta najczęściej wybieraną opcją jest brama automatyczna, która zawiera komplet ocieplanych, dobranych kolorystycznie paneli o grubości 45 mm, zestaw prowadnic, napęd oraz 2 piloty, obsadzone przez nas w przewidzianym otworze montażowym.

Oferujemy Państwu wyceny oraz pomiary przed zakupem. Serdecznie zapraszmy również do dzwonienia do nas lub jeszcze lepiej osobistego kontaktu, bo zakup bramy jest sprawą dość skomplikowaną, a rozmowa i wyjaśnienie przez nas szczegółów zagadnienia umożliwi Państwu uniknięcie kosztownych pomyłek. Po takiej rozmowie często zadawane pytania "Jaka brama garażowa jest mi potrzebna?" oraz "Ile kosztuje brama garażowa?" będzie miało konkretną odpowiedź. 

Czas oczekiwania na bramę od zamówienia do zamontowania wynosi najczęściej ok 3 tygodni, niemniej może się wydłużyć lub skrócić w zależności od wybranego modelu.

 Jeszcze raz zapraszamy do kontaktu z nami, by brama garażowa cieszyła Państwa przez długie lata.

alt

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
PANELOWO zaprasza!