Strona główna » Domy

Domy

DOMY DREWNIANE - KOŚCIERZYNA KARTUZY BYTÓW POMORSKIE GDAŃSK GDYNIA SOPOT

 

PANELOWO realizuje budowę energooszczędnych, całorocznych domów drewnianych od fundamentów do stanu deweloperskiego, na terenie woj pomorskiego, w odległości do godziny jazdy od Koscierzyny, wg projektu Klienta. 
alt
Chcąc budować dom - należy myśleć o działce, projekcie, pozwoleniu na budowę, a przede wszystkim o ekipie, która będzie mogła w rozsądnym czasie postawić Twój dom.

PANELOWO jest gotowe pomóc zarówno przy przygotowaniu budowy, jak i realizacji zadań typowo budowlanych począwszy od pomysłu na dom, poprzez jego zaprojektowanie, fundamenty, drewniany szkielet budynku, ocieplenie, dach i elewację, aż po wykonanie instalacji i wykończenie (tym bardziej, że zajmujemy się tym na co dzień sprzedając i montując drzwi i panele oraz akcesoria również niezależnie od budowy domów). Ze względu na fakt wieloletniego zajmowania się tematyką budowania domów i ich wykańczania jesteśmy w stanie zrealizować dom od pomysłu do wprowadzenia. 

Realizowane przez nas domy drewniane są ciepłe i przyjazne energetycznie (energooszczędność w czasach wysokich cen energii jest dużym atutem budynku), są szybko realizowane, długowieczne i przyjazne dla użytkowników. Mogą to być zarówno domy zaprojektowane jako drewniane, jak i większe domy łączące technologię drewnianą np. z podciągami stalowymi, w technologiach drewna i klasycznych płyt OSB, jak i technologii mieszanych. 

Chcesz wiedzieć ile będzie Cię kosztował dom drewniany i ile trwa budowa? Chcesz uzyskać wstępną wycenę lub wycenę końcową projektu? Chcesz zlecić wszystkie prace jednej firmie? Skontaktuj się z nami, dowiedz się więcej i zbuduj z nami swój nowy dom.

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów - napisz na adres: domy@panelowo.pl 

My już jesteśmy gotowi zbudować Twój dom – a Ty…?

alt

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
PANELOWO zaprasza!