Kościerzyna 58 742‑24‑00, 58 742‑25‑00
Kartuzy 58 742‑26‑00, 58 742‑26‑20
Bytów 59 720‑51‑00, 59 720‑51‑05

sklep@panelowo.pl

Otwarte: (dzisiaj) 09:00–17:00

PANELOWO - domy drewniane, drzwi i panele

Kościerzyna, Marii Skłodowskiej-Curie 29
Kartuzy, Węglowa 1
Bytów, Armii Krajowej 7

Domy drewniane Panele i podłogi Tanie drzwi Tapety ścienne Akcesoria Montaż O sklepie Kontakt

AKCESORIA: LISTWY PRZYPODŁOGOWE, KLAMKI, PODKŁADY, PARAPETY

W akcesoriach wykończenia podłóg zawierają się folie, listwy przypodłogowe i podkłady.
Listwa przypodłogowa może być różnych kształtów, z różnych materiałów, z lub bez faktury strukturalnej, posiadająca lub nie miejsce na ukrycie przewodów, maskująca lub nie krzywe ściany, w kolorystyce podobnej lub kontrastowej do podłogi, mocowana na kołki, kleje, lub wciskana.

Podkład stanowi warstwę korygującą mikroszczeliny. Dzięki niemu panel będzie lepiej przylegał do posadzki, a jego powierzchnia nie ulegnie naprężeniom. To z kolei przekłada się na większą wytrzymałość całej nawierzchni oraz podniesienie jej odporności na obciążenia statyczne i dynamiczne. Dodatkowym atutem podkładów jest izolacja akustyczna. Obecność dobrych jakościowo podkładów zabezpieczy panel podłogowy przed skrzypieniem i zniweluje hałasy.

Dodatkowym elementem wykończenia pomieszczeń są klamki. Są niezbędnym elementem drzwi i spełniają również rolę dekoracyjną, odpowiednio dobrana klamka może podkreślić wystrój mieszkania.

Nasze sklepy oferują również parapety wewnętrzne i zewnętrzne. Parapety wewnętrzne stanowią estetyczne wykończenie całego pomieszczenia, parapety zewnętrzne - wizualne wykończenie domu oraz zabezpieczenie go przed opadami atmosferycznymi. Ten poziomy element pod oknem może być wykonany z różnych materiałów: kamienia i konglomeratów, kompozytów żywicznych, drewna i płyt, aluminium, czy stali. PANELOWO dostarcza parapety przycięte na wymiar wymagany przez Klienta. Możliwe jest również zamówienie blatów kuchennych z tych samych materiałów kamiennych lub konglomeratowych. Możliwe są różne formy szlifowania oraz wycinanie w kamieniu ustalonych otworów.

Oferujemy produkty firm CEZAR, Arbiton, Domino, Korner i Steico. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanym asortymentem na stronach producentów lub w PANELOWIE.

Cezar

Aranżacja wnętrza może niejednokrotnie przyprawić o ból głowy. Mnogość detali, wzorów, rozwiązań dostępnych na rynku sprawia, iż ciężko się zdecydować na konkretny projekt.

SPRAWDŹ LISTWY I PODKŁADY

Korner

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz wymaganiom coraz większej grupy klientów Poli-Eco Group, wprowadza nowe typy listew i akcesoriów wykończeniowych. Terminowość dostaw i stałe podnoszenie jakości oferowanych wyrobów to gwarancja satysfakcji klienta.

SPRAWDŹ LISTWY

Arbiton

Jesteśmy wiodącym producentem i dystrybutorem artykułów przeznaczonych do wykończenia i dekoracji wnętrz, który oferuje innowacyjne produkty kreujące trendy rynkowe w wielu kategoriach oraz gwarantuje najwyższą jakość obsługi.

SPRAWDŹ LISTWY

Domino

DOMINO POLSKA od ponad 30-stu lat troszczy się o komfort i najwyższą jakość wykończenia polskich domów. Stanowi to dowód, na to, że dla Polaków ważna jest jakość jak i to, że z szerokiej gamy dóbr na rynku potrafią wybrać to, co najlepsze.

SPAWDŹ KLAMKI

Steico

System STEICO to gotowe, certyfikowane rozwiązania dla konstrukcji ścian, stropów i dachów, pozwalające projektować i budować budynki ekologiczne, w standardzie energooszczędnym, niskoenergetycznym, pasywnym, zeroenergetycznym a nawet plus energetycznym.

SPRAWDŹ PODKŁADY

Kontakt

e-mail: sklep@panelowo.pl

telefon:
Kościerzyna 58 742‑24‑00, 58 742‑25‑00
Kartuzy 58 742‑26‑00, 58 742‑26‑20
Bytów 59 720‑51‑00, 59 720‑51‑05

www.panelowo.pl

Panelowo

ul. Skłodowskiej-Curie 29, Kościerzyna

ul. Węglowa 1, Kartuzy

ul. Armii Krajowej 7, Bytów

Otwarte

Pon - Pt: 09:00 - 17:00

Sob: 09:00 - 14:00

Nd: zamknięte

© Privacy Policy

Copyright © 2016 by Efendi