Kościerzyna 58 742‑24‑00, 58 742‑25‑00
Kartuzy 58 742‑26‑00, 58 742‑26‑20
Bytów 59 720‑51‑00, 59 720‑51‑05

sklep@panelowo.pl

Otwarte: (dzisiaj) 09:00–17:00

PANELOWO - domy drewniane, drzwi i panele

Kościerzyna, Marii Skłodowskiej-Curie 29
Kartuzy, Węglowa 1
Bytów, Armii Krajowej 7

Domy drewniane Panele i podłogi Tanie drzwi Tapety ścienne Akcesoria Montaż O sklepie Kontakt

DRZWI WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE

PANELOWO oferuje drzwi zewnętrzne do domów i mieszkań, oraz całą gamę drzwi wewnętrznych do mieszkań - zarówno klasycznych, jak i przesuwnych. Posiadamy orgomną ilość wzorów i kolorów, z szybkami i bez, z tłoczeniami i gładkie, w dowolnych kolorach od białego, przez szare, po czarne. Od gładkich po głęboką strukturę drewna.

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne nie tylko rozdzielają wnętrza pod względem technicznym, ale przede wszystkim podkreślają nam estetykę pomieszczeń. Drzwi są skomplikowanym produktem, do którego poprawnego dobrania należy znać nie tylko wizję zamierzonego efektu końcowego, ale równiez dokładne parametry, jakim drzwi powinny sprostać: grubość muru, szerokość i wysokość otworu, prawo- czy lewostronność, tuleje wentylacyjne i podcięcia czy rodzaj zamka, kolor i typ okleiny. Pomagamy naszym Klientom przy doborze odpowiednich parametrów tym bardziej, że zdajemy sobie sprawę z faktu, że nie wszyscy muszą się na tym znać.

Realizujemy zamówienia i montaże drzwi najpopularniejszych w Polsce marek: DRE, Pol-Skone, Porta, Interdoor, Verte, Wikęd, Iporti, Mikea i CAL. Jesteśmy równiez przedstawicielem firmy Polstar, produkującej dobrej jakości drzwi zewnętrzne, na Kościerzynę, Kartuzy i Bytów.

Zapewniamy doradztwo w zakresie doboru własciwych drzwi, w tym bezpłatne pomiary u Klientów przed zamówieniem.

Erkado

Jako polski producent oferujemy drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oraz bogaty asortyment akcesoriów drzwiowych. Gwarantujemy atrakcyjne wzornictwo oraz rozsądne ceny, nieustannie dbając o wysoką jakość produktów. Dopełnieniem tych korzyści jest doskonała obsługa oraz przyjazna atmosfera partnerskiej współpracy.

Drzwi Erkado

Pol-Skone

Drzwi wewnętrzne. Kolekcja drewnianych drzwi wewnętrznych powstała z myślą o zwolennikach nowoczesnych i praktycznych rozwiązań, którzy bardzo cenią sobie nowoczesne wzornictwo oraz wysoką jakość wykończenia. drzwi malowane POL-SKONE

Drzwi Pol-Skone

Porta

Inwestujemy w nowoczesną i zautomatyzowaną technologię produkcji, by dostarczać na rynek drzwi o najwyższej jakości. Na każdym etapie projektu naszych produktów, pracują wysoko wykwalifikowani specjaliści i architekci. Posiadamy park maszynowy, na który składają się, dostarczone przez niemieckich i włoskich producentów.

Drzwi Porta

DRE

Firma DRE Sp. z o.o. powstała w 1991 r. jako spółka prywatna z polskim kapitałem. Dostarczamy artykuły i usługi dla przemysłu meblarskiego w kraju i za granicą. Produkujemy fronty meblowe (MDF/PVC, MDF/PVC patyna), profile i listwy meblowe.

Drzwi DRE

Verte

Wiemy, że dla każdego człowieka najważniejszy jest dom, a każdy dom zaczyna się od drzwi. Otwierają i zamykają intymny świat, w którym chcemy czuć się szczęśliwi i bezpieczni. Naszą pasją jest tworzenie takich drzwi, które z chęcią i radością będziesz otwierać, by przekraczać każdy próg w Twoim domu.

Drzwi Verte

CAL

Każdy wzór drzwi “CAL” Państwo wybiorą, będzie tej samej niezmiennej wysokiej jakości i najwyższych standardów produkcji. Wybierzcie drzwi najbardziej innowacyjnego producenta w branży, wyznaczającego trendy nowatorstwa i technologii.

Drzwi CAL

Wikęd

W przeciągu kilku ostatnich lat podwoiliśmy zatrudnienie, powiększamy powierzchnie produkcyjne i wymieniamy maszyny na najnowszej generacji sprzęt co sprawia że jesteśmy jedną z dynamiczniej rozwijających się firm w regionie.

Drzwi Wikęd

Iporti

Niezawodne drzwi z tej serii to świetny wybór. Odporne na warunki atmosferyczne, stalowe drzwi o grubości 55 mm. Skrzydło i ościeżnica pokryte najwyższej jakości laminatem PCV. W komplecie z wkładkami antywłamaniowymi klasy B i szyldami AXA.

Drzwi Iporti

Mikea

Firma Mikea jest renomowanym i uznanym producentem drzwi zewnętrznych wejściowych. Drzwi stalowych, stosowanych głównie jako drzwi zewnętrzne wejściowe do domów oraz drzwi płytowych z przeznaczeniem jako drzwi wejściowe do mieszkań.

Drzwi Mikea

POLSTAR

Nowoczesna, ekologiczna fabryka, inwestująca w prace badawczo-rozwojowe, produkująca najbardziej innowacyjne drzwi. Pragniemy by nasze produkty budowały renomę Polski na arenie międzynarodowej.Tworzymy wartościowe miejsca pracy, ceniąc w ludziach pasję, zaangażowanie i pomysłowość.

Drzwi Polstar

Kontakt

e-mail: sklep@panelowo.pl

telefon:
Kościerzyna 58 742‑24‑00, 58 742‑25‑00
Kartuzy 58 742‑26‑00, 58 742‑26‑20
Bytów 59 720‑51‑00, 59 720‑51‑05

www.panelowo.pl

Panelowo

ul. Skłodowskiej-Curie 29, Kościerzyna

ul. Węglowa 1, Kartuzy

ul. Armii Krajowej 7, Bytów

Otwarte

Pon - Pt: 09:00 - 17:00

Sob: 09:00 - 14:00

Nd: zamknięte

© Privacy Policy

Copyright © 2016 by Efendi