Kościerzyna 58 742‑24‑00, 58 742‑25‑00
Kartuzy 58 742‑26‑00, 58 742‑26‑20
Bytów 59 720‑51‑00, 59 720‑51‑05

sklep@panelowo.pl

Otwarte: (dzisiaj) 09:00–17:00

PANELOWO - domy drewniane, drzwi i panele

Kościerzyna, Marii Skłodowskiej-Curie 29
Kartuzy, Węglowa 1
Bytów, Armii Krajowej 7

Domy drewniane Panele i podłogi Tanie drzwi Tapety ścienne Akcesoria Montaż O sklepie Kontakt

PANELE PODŁOGOWE I PODŁOGI

W PANELOWIE mamy naprawdę ładne, tanie i droższe, eleganckie panele podłogowe w wielu kolorach i wzorach, pasujące do wszystkich wnętrz.

Podłogi (panele oraz podłogi drewniane) to jest to, co lubimy i czym dzielimy się z naszymi Klientami z Kościerzyny i całego województwa pomorskiego. Podłoga (panele) w salonie, holu czy sypialni nadaje nastroju domowi, pokazuje charakter domowników i to, jak chcemy być odbierani przez najbliższych i gości. Oprócz wartości czysto wizualnych (połysk, struktura, fuga), podłoga może posiadać róznież parametry techniczne, które są równie ważne jak wygląd (ścieralność, grubość czy opór cieplny, na który patrzą osoby posiadające ogrzewanie podłogowe).


Posiadamy w ofercie wysokiej jakości panele Persecto, Weninger, ter Hurne, Egger, Krono Original, Kronopol, a także doskonałe podłogi Barlinek oraz Tarkett.

Tych paneli jest naprawdę bardzo dużo - w miarę możliwości staramy się mieć ich jak najwięcej na stanie i zwykle Klienci są w stanie wybrac coś dla siebie. Gdy się okazuje, że poszukiwanych paneli nie ma na stanie jesteśmy je w stanie sprowadzić w ciągu kilku dni, by zdażyć na czas montażu.
Posiadamy doświadczone ekipy montażowe dzięki którym zakupione u nas przez osoby prywatne panele mogą byc sprzedawane z podatkiem VAT 8% zamiast 23%.

Zapraszamy do naszych punktów PANELOWO w Kościerzynie i Kartuzach - tylko osobiste, "naoczne" sprawdzenie kolorów i wzorów pozwala na wybór właściwego towaru. Załoga służy pomocą. :)

Egger

Pionierski zapał przedsiębiorstwa rodzinnego EGGER jest motorem naszych działań. Zachwycamy naszych klientów innowacyjnymi rozwiązaniami oraz kompletną ofertą zorientowaną na konkretne potrzeby, a wszystko wokół naturalnego surowca, jakim jest drewno.

SPRAWDŹ KOLEKCJE

Kronopol

Największą siłą spółki Kronopol są pracownicy. Załoga firmy to stabilny i dobrze zmotywowany zespół profesjonalistów. Dzięki zaangażowaniu ludzi i wierze w sukces udało się nam osiągnąć tak wiele.Dzisiaj Kronopol eksportuje swoje produkty do 50 krajów na wszystkich kontynentach.

SPRAWDŹ KOLEKCJE

Krono Original

Przywódca, nie naśladowca. Kronospan jest wiodącym na świecie producentem płyt drewnopochodnych. Nasze produkty wykorzystywane są we wszystkim, od podłóg i mebli do domów z muru pruskiego. Ponieważ inwestujemy w innowacje od 1897 roku, nasza integracja pozwala nam dopracować idealne każdy szczegół.

SPRAWDŹ KOLEKCJE

Kaindl

Już od 30 lat rozwijamy, produkujemy i sprzedajemy stale rosnące portfolio podłóg. Dzięki nowej kolekcji Kaindl FLOORING znów byliśmy inspirowani naturą i wprowadziliśmy w życie twórcze idee.

SPRAWDŹ KOLEKCJE

Barlinek

Grupa Barlinek jest wiodącym producentem warstwowych podłóg drewnianych na świecie o potencjale produkcji ponad 9 mln m2 rocznie. Najważniejszym oferowanym produktem jest Deska Barlinecka – warstwowa podłoga ze szlachetnych gatunków drewna rodzimego i egzotycznego.

SPRAWDŹ KOLEKCJE

Tarkett

Firma Tarkett jest liderem w produkcji odpowiedzialnej za środowisko i zajmuje się rozwojem produktów zrównoważonych od dziesiątek lat. Każdy człowiek, projekt czy środowisko jest inny i wymaga dostosowanych rozwiązań – w kwestii budżetów, funkcjonalności produktu i zrównoważonego rozwoju.

SPRAWDŹ KOLEKCJE

Weninger

Nieprzerwanie od kilkunastu już lat, oferujemy Państwu najwyższej jakości panele podłogowe, produkowane w naszych czołowych fabrykach Europy Zachodniej. Obecny czas jest dla nas realizacją założonych celów i większych aspiracji, czasem nowej identyfikacji i strategii marketingowej

SPRAWDŹ KOLEKCJE

Persecto

Podłogi Persecto oparte o starannie wyselekcjonowane, najwyższej jakości panele podłogowe pozwoli Klientom na wybór podłogi doskonale dopasowanej do wnętrza. Klasyczne, nowoczesne, jasne, ciemne, struktura drewna, eleganckie - Persecto - panele stworzone z pasją.

SPRAWDŹ KOLEKCJE

ter Hurne

Panele podłogowe ter Hürne to od końca lat 60. połączenie wysokiej jakości podłóg, oryginalnych kolorów oraz rozwiązań technologicznych doskonale dostosowanych do potrzeb rynkowych. Zachodnioniemiecka marka z Südlohn jest szczególnie popularna na rynkach europejskich.

SPRAWDŹ KOLEKCJE

Kontakt

e-mail: sklep@panelowo.pl

telefon:
Kościerzyna 58 742‑24‑00, 58 742‑25‑00
Kartuzy 58 742‑26‑00, 58 742‑26‑20
Bytów 59 720‑51‑00, 59 720‑51‑05

www.panelowo.pl

Panelowo

ul. Skłodowskiej-Curie 29, Kościerzyna

ul. Węglowa 1, Kartuzy

ul. Armii Krajowej 7, Bytów

Otwarte

Pon - Pt: 09:00 - 17:00

Sob: 09:00 - 14:00

Nd: zamknięte

© Privacy Policy

Copyright © 2016 by Efendi