Strona główna » Drzwi

Drzwi

altDRZWI WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE - KOŚCIERZYNA KARTUZY BYTÓW POMORSKIE GDAŃSK GDYNIA SOPOT


PANELOWO oferuje drzwi zewnętrzne do domów i mieszkań, oraz całą gamę drzwi wewnętrznych do mieszkań - zarówno klasycznych, jak i przesuwnych oraz łamanych. Posiadamy orgomną ilość wzorów i kolorów, z szybkami i bez, z tłoczeniami i gładkie, w dowolnych kolorach od białego, przez szare, po czarne. Od gładkich po głęboką strukturę drewna.


Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne nie tylko rozdzielają wnętrza pod względem technicznym, ale przede wszystkim podkreślają nam estetykę pomieszczeń. Drzwi są skomplikowanym produktem, do którego poprawnego dobrania należy znać nie tylko wizję zamierzonego efektu końcowego, ale równiez dokładne parametry, jakim drzwi powinny sprostać: grubość muru, szerokość i wysokość otworu, prawo- czy lewostronność, tuleje wentylacyjne i podcięcia czy rodzaj zamka, kolor i typ okleiny. Pomagamy naszym Klientom przy doborze odpowiednich parametrów tym bardziej, że zdajemy sobie sprawę z faktu, że nie wszyscy muszą się na tym znać.

Realizujemy zamówienia i montaże drzwi najpopularniejszych w Polsce marek: DRE, Pol-Skone, Porta, Interdoor, Erkado, Wikęd i Mikea. Zapewniamy doradztwo w zakresie doboru własciwych drzwi, w tym również pomiary u Klientów przed zamówieniem, by uniknąć kosztownych pomyłek.

  
Podkategorie
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
PANELOWO zaprasza!