Strona główna » Wykończenia wnętrz » Listwy przypodłogowe

Listwy przypodłogowe

altLISTWY PRZYPODŁOGOWE - KOŚCIERZYNA KARTUZY BYTÓW POMORSKIE GDAŃSK GDYNIA SOPOT

Listwy przypodłogowe można znaleźć w praktycznie każdym domu i mieszkaniu. Nie tylko stanowią dekorację, ale pozwalają na ukrycie drobnych niedociągnięć montażu, oraz przede wszystkim ukrywają szczeliny dylatacyjne umożliwiające kurczenie się i rozszerzanie podłóg (paneli, desek) w zależności od wilgotności i temperatury powierza wewnątrz pomieszczeń. Listwy progowe oraz maskujące służą do ukrywania nieciągłości (i ewentualnych defektów) podłogi np. w progu (łączenie dwóch różnych typów podłogi lub podłogi o dwóch różnych wysokościach) oraz eleganckim zakończeniom części podłóg tam, gdzie uważamy to za stosowne (progi, schody itp.). 

Oferujemy wiele typów listew różniących się od siebie kolorem,kształtem i zastosowaniem. Listwy przypodłogowe mogą być wyższe lub niższe, łączone na styk lub za pomocą łącznikmów, montowane na kołki, spinki lub klej, w różnych kolorach i z różnych materiałów (MDF, XPS, plastik), lakierowane, malowane i oklejane.

Niezależnie od powyższego listwy podłogowe są też doskonałym sposobem na ukrycie wszelkich kabli i przewodów, które z powodzeniem możemy umieścić właśnie w listwie i przeprowadzić kabel tam, gdzie właśnie jest nam potrzebny bez plątaniny przewodów.

Uzupełniając funkcjonalność listew o właściwy kolor i kształt otrzymujemy elegancki element wykończenia charakteru wnętrza.

Poniżej przedstawiemy dostępną w PANELOWO ofertę listew przypodłogowych firmy Korner (otwiera się w nowym oknie) - listwy do zamówienia w punktach PANELOWO. 
LISTWY KORNER
 
alt

 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
PANELOWO zaprasza!