Strona główna » Panele podłogowe » Panele laminowane

Panele laminowane

Panele laminowane

PANELE PODŁOGOWE LAMINOWANE - KOŚCIERZYNA KARTUZY BYTÓW POMORSKIE GDAŃSK GDYNIA SOPOT


PANELOWO dostarcza panele laminowane do kuchni, do pokoju i salonu, do przedpokoju i łazienki w zależności od oczekiwań Klienta.

Panele laminowane uznawane są jako wszechstronne i nieskomplikowane w montażu i użytkowaniu podłogi, które wymagają niewiele codziennej uwagi, przy jednoczesnym długotrwałym zachowaniu właściwości funkcjonalnych - producenci dają na panele laminowane od 15 do nawet 30 lat gwarancji. Przy poprawnym montażu są odporne na zużycie. Powszechnie traktowane są jako panele "drewniane", niemniej są wykonane w drewna przetworzonego, z dodatkami żywic i klejów, które zabezpieczają produkt przed podatnością na uszkodzenia mechaniczne oraz (w zależności od typu panela) przed wilgocią. 

Panele laminowane występują najcześciej w klasie ścieralności AC3 (dobrej), AC4 (bardzo dobrej) i AC5 (doskonałej). W naszych sklepach preferujemy AC4 i AC5. 

Panele laminowane są bardzo powszechne ze względu na niewygórowane ceny oraz prostotę montażu. Można je spotkać zarówno ze wzorami naturalnego drewna, jak i w wydaniu nowoczesnym np. wyglądające jak płytki gresowe. Występują w bardzo wielu rozmiarach, przy czym najczęściej mają od 13 do 20 cm szerokości (zdarzają się jeszcze szersze), od 80 do 200 cm długości i od 8 do 12 mm grubości.  Ze względu na ceny można powiedzieć, że panele laminowane można nabyć w wersjach na każdą kieszeń: są i tanie, i ze średniej półki, i w wyższych cenach.

Można u nas kupić panele następujących marek: Arteo, SwissKrono, Yildize Entegre Home, Kaindl, ter Hürne oraz Classen.

Zapraszamy poniżej do zapoznania się z produktami, któe oferujemy, na stronach naszych dostawców (linki otwierają się w nowym oknie).
Oczywiście można je kupić w PANELOWO.


 OFERTA PANELI MULTIFORM 
alt


SWISSKRONO

alt


ter Hürne

alt


Yildize Entegre alt

Arteo by Classen alt

Wycofaliśmy ze sprzedaży ofertę firmy Weninger.

Po powyższe produkty zapraszamy do PANELOWO w Kościerzynie, Kartuzach i Bytowie.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
PANELOWO zaprasza!