Strona główna » Panele podłogowe

Panele podłogowe

altPANELE PODŁOGOWE LAMINOWANE I WINYLOWE - KOŚCIERZYNA KARTUZY BYTÓW POMORSKIE GDAŃSK GDYNIA SOPOT


W PANELOWIE mamy naprawdę ładne, tanie i droższe, eleganckie panele podłogowe laminowane i winylowe w wielu kolorach i wzorach, pasujące do wszystkich wnętrz. Jest ich naprawdę dużo, więc każda zdecydowana osoba jest w stanie znaleźć coś dla siebie.

Ogólnie pojęte podłogi (panele laminowane i panele winylowe) to jest to, co lubimy i czym dzielimy się z naszymi Klientami. Podłoga z paneli w salonie, holu czy sypialni nadaje nastroju domowi, pokazuje charakter domowników i to, jak chcemy być odbierani przez najbliższych i gości. Oprócz wartości czysto wizualnych (połysk, struktura, fuga), podłoga może posiadać róznież parametry techniczne, które są równie ważne jak wygląd (ścieralność, grubość czy opór cieplny, na który patrzą osoby posiadające ogrzewanie podłogowe).


Posiadamy w ofercie wysokiej jakości panele laminowane Persecto, Weninger, ter Hurne, Kronopol, ARTEO by Classen, oraz równie dobre, choć w zupełnie innej, wchodzącej na rynek technologii panele winylowe KORNER oraz GERFLOR.

Tych paneli jest naprawdę bardzo dużo - w miarę możliwości staramy się mieć ich jak najwięcej na stanie i zwykle Klienci są w stanie wybrac coś dla siebie. Gdy się okazuje, że poszukiwanych paneli nie ma na stanie jesteśmy je w stanie sprowadzić w ciągu kilku dni, by zdażyć na czas montażu.

Zapraszamy do naszych punktów PANELOWO w Kościerzynie, Kartuzach i Bytowie (namiary na dole strony) - tylko osobiste, "naoczne" sprawdzenie kolorów i wzorów pozwala na wybór właściwego towaru.

Załoga służy pomocą. :)

  
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
PANELOWO zaprasza!