Strona główna » Wykończenia wnętrz » Parapety konglomeratowe i laminowane

Parapety konglomeratowe i laminowane

altPARAPETY MDF I KONGLOMERATY - KOŚCIERZYNA KARTUZY BYTÓW POMORSKIE GDAŃSK GDYNIA SOPOT

PANELOWO zaprasza do zapoznania się z szeroką ofertą parapetów wewnętrznych.

Realizujemy zamówienia z różnych materiałów i o różnych właściwościach i wyglądzie – aby zapewnić możliwość bogatego wyboru dla każdego typu wnętrza. W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie najlepsze produkty, wykonane z doskonałych, wyselekcjonowanych surowców, cechujących się wyjątkową trwałością i niezrównaną wytrzymałością. Zaprojektowane z myślą o Twojej wygodzie i prostocie montażu. 

Wykonywane na wymiar parapety wewnętrzne produkujemy z różnych materiałów. Ostateczny wybór surowca powinien być podyktowany nie tylko preferencjami klienta, ale również aranżacją wnętrz, w jakich mają się docelowo znaleźć. To bardzo istotne aspekty, nad którymi warto się zastanowić przed złożeniem zamówienia.

W ofercie naszej firmy dostępne są parapety wewnętrzne wykonane, m.in. z aglomarmuru. To materiał składający się w 95% z naturalnego kruszywa marmurowego oraz w 5% z żywicy poliestrowej w charakterze spoiwa. Zapewniamy pełną gamę kolorystyczną. Dzięki temu, że ma jednolitą barwę, może mieć zastosowanie na dużych powierzchniach. Aglomarmur daje też możliwość tworzenia oraz powielania wzorów i kolorów. Dlatego jest chętnie wykorzystywany w aranżacjach i dekoracjach wnętrz. Jest też materiałem odpornym na uderzenia,alt ścieranie, wysokie temperatury, a przy tym mniej waży niż kamień naturalny. Dodatkowo konglomerat marmurowy cechuje niska absorpcja wody i łatwo utrzymać go na co dzień w czystości.

Alternatywnym rozwiązaniem mogą być parapety wewnętrzne MDF, czyli drewnopochodne, wykonane z płyty pokrytej laminatem lub fornirem. Powstaje ona w procesie sprasowania włókien drzewnych łącznie z organicznymi substancjami o właściwościach łączących i utwardzających. W procesie tym wykorzystuje się odpowiednią temperaturę i wysokie ciśnienie. Poza estetycznym wyglądem, parapety drewnopochodne cechuje duża odporność na wilgoć, otarcia i zarysowania. W przeciwieństwie do drewnianych nie mają niedoskonałości w postaci sęków czy pęknięć, oraz są zdecydowanie mniej wrażliwe na wodę.

Wszystkie proponowane przez nas parapety można zamawiać na wybrany wymiar oraz w dowolnych kolorach proponowanych przez producentów. Można je również zamawiać z montażem.

Poniżej przedstawiamy ofertę firmy MEDOS, której produkty oferuje Państwu PANELOWO.
Link otwiera się w nowym oknie.

 

 

MEDOS

alt

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
PANELOWO zaprasza!