Strona główna » Wykończenia wnętrz » Tapety ścienne do salonu i kuchni

Tapety ścienne do salonu i kuchni

altTAPETY FLIZELINOWE I WINYLOWE - KOŚCIERZYNA KARTUZY BYTÓW POMORSKIE GDAŃSK GDYNIA SOPOT

Tapety ścienne niezmiennie pomagają urozmaicić wnętrza, ożywić je i nadać im porządany wygląd. W ofercie PANELOWO posiadamy tapety do wszystkich pomieszczeń (tapety do salonu, do kuchni, do łazienki, do przedpokoju), dla dorosłych i dla dzieci, w dobrych cenach oraz nowoczesnych i klasycznych wzorach - od cegieł w różnych kolorach, poprzez tapety przyrodnicze (liście, kwiaty), tapety kuchenne (wzory z kawą, młynkami itp.), skończywszy na tapetach z wyraźnymi tłoczeniami pokrytymi brokatem czy tapety symetryczne i przestrzenne.

Z uwagi na wykonanie tapety dzielimy na:
- tapety papierowe – są najmniej trwałe, ale i najtańsze. Dobrze jest stosować je w pomieszczeniach, w których nie będą narażone na zabrudzenie i uszkodzenia, jak np. sypialnie. Niektóre tapety papierowe (raufazy) są przeznaczone do malowania, nadając ścianie nową fakturę;
- tapety winylowe – jako że są odporne na częste zmywanie, polecane są do pomieszczeń gospodarczych, kuchni i łazienek;
- tapety flizelinowe (lub fizelinowe) – to produkty nowej generacji, pozwalające tapetować w sposób szybki, łatwy i dokładny. Jak sama nazwa wskazuje, tapety te zawierają flizelinę (fizelinę). Surowiec ten powoduje, że ten rodzaj tapety bardzo zyskuje na jakości pod każdym względem. Flizelina (powstała w wyniku łączenia celulozy i poliestru) nadaje tapecie elastyczności i właściwości, jakie mają tkaniny. Dzięki temu bardzo dobrze przylega do ściany, a przyklejenie jej nie przysparza żadnych kłopotów. W tym przypadku klejem smarujemy ścianę, a nie paski tapety.

Polecamy wykorzystywanie tapet jako wykończenia wnętrz. Tapety ścienne ocieplają wygląd pomieszczeń, uzupełniają charakter oraz maskują niedoskonałości wizualne ścian, wspomagają zaakcentowanie jednej ściany, kącika, części ściany nad biurkiem czy łóżkiem, czy wręcz zmieniają wygląd całych pomieszczeń.

W chwili obecnej poosiadamy dostęp do kilkuset wzorów tapet - można je obejrzeć w dostępnych u nas katalogach.Tapety są dostępne zarówno w Kościerzynie, Kartuzach i Bytowie - w każdym oddziale są inne tapety na stanie. Zamówienie tapety spoza stanu realizujemy w kilka dni.


Zapraszamy do zapoznania się z katalogami tapet dostępnych u naszego dostawcy - firmy KBM z Bełchatowa. O aktualne ceny prosimy pytać w naszych oddziałach PANELOWO.KATALOG KBM


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
PANELOWO zaprasza!